הצחוק, החיוך וגם כל מה שהטריד אותנו במהלך השנים מתחיל להשאיר סימנים על פנינו, צוות המומחים של Face It מציע לך טיפולים אסתטיים מגוונים שימלאו בדיוק את מה שמפריע לך. בקליניקה תוכלו למצוא עשרות טיפולי אסתטיקה מגוונים, כמו עיצוב ועיבוי השפתיים, חומצה היאלורונית, הזרקת בוטוקס, הדגשת תוי פנים, הרמת פנים בחוטים, מילוי קמטים וקמטוטים, מילוי שקעי עיניים, פיסול ועיצוב האף, הענקת נפחים, סקין בוסטר, מזותרפיה, פילינג קל עד בינוני. כל הטיפולים בקליניקה אינם ניתוחיים ומבוצעים ע"י אנשי צוות מוסמכים ומיומנים.

סוגי הטיפולים

חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית הינה רב סוכר אשר קיים ברקמות החיבור בגופנו. יצירת קשרים בין יחידות של חומצה היאלורונית מאפשרת השגת תוצר יציב בעל יכולת הענקת נפח. בשל היותה חומר טבעי אשר מוכר ומזוהה לגוף – נותנת החומצה היאלורונית את היכולת למלא קמטים להחזיר נפחים ואף לשפר את מראה האיברים הקיימים בפנים. 

2.png
3.png

עיצוב ועיבוי השפתיים

עיבוי ומילוי שפתיים מיועד לכל גיל. החל מצעירות הרוצות שפתיים יותר חושניות, יותר 'טרנדיות'. לדוגמה בחורה צעירה עם שפה מאוד מאוד דקה שחלמה על שפתיים בשרניות יכולה עם החומצה האילורונית לקבל שפה שהיא יותר מלאה וחושנית בעלת מראה טבעי. דוגמה נוספת הינה נשים מבוגרות יותר שהשנים נתנו אותותן, השפה מעט התכווצה ורוצות לתת מראה רענן וצעיר יותר לשפתותיהן. 

כמו כן, גם ניתן 'לתקן' פגמים שונים בשפתיים בעזרת הזרקת חומצה היאלורונית. טיפול קל מאוד, מהיר מאוד וללא זמן החלמה. 

הדגשת תווי הפנים

בעזרת חומצה היאלורונית ניתן להדגיש תווי פנים, אנו יכולים לשפר, לתקן כל אזור בפנינו למשל- הדגשת קו לסת והסנטר, הדגשת עצמות הלחיים, עיבוי השפתיים, עיצוב האף, הכול. 

ע"י חומצה היאלורונית בסמיכות הנכונה נוכל לקבל כל תוצאה שנרצה.

Copy of מילוי שקעי עיניים (6).png
4.png

מילוי קמטים וקמטוטים

את הקמטים (קמטי ההבעה) בפנינו אנו "אוספים" הרבה שנים ובכמה דקות של הזרקת חומצה היאלורונית ניתן למלא קמטים וקמטוטים של הרבה הרבה שנים. את הקמטים אנו ממלאים בעזרת החומצה ההיאלורונית בעלת מרקמים שונים (תלוי באזור בפנים), את החומצה אנו מזריקים בעזרת קנולה  או מחט עדינה אנו מזריקים לתוך הקמט חומצה ההיאלורונית וממלאים את החוסר שנוצר. 

החומצה ההיאלורונית היא חומר טבעי שהגוף שלנו מזהה בקלות ולכן התוצאה היא מיידית ללא כל תופעות לוואי. טיפול קצר מאוד המאפשר לאחריו לחזור לשגרת היום.

5.png

הרמת פנים בחוטים

הודות להתמקצעות הרבה בתחום האסתטיקה הרפואית ניתן להרים את הפנים ו"לתקן" בעזרת חוטים מיוחדים. בשוק מצויים מגוון רב של חוטים: חוטים הממצקים את העור, חוטים המשפרים את מרקם העור, חוטים העוזרים למתיחת הפנים – אלו חוטי הקוגים, וחוטי האפטוס. טיפול זה נעשה תחת הרדמה מקומית.

לאחר "הזרקת" החוטים, המוזרקים בעזרת קנולה (מחט קהה וגמישה)  יכולה להיות מעט אי נוחות באזור המוזרק החולפת לאחר מספר ימים. בימים אלה כדאי להתנהג בצורה זעירה (לא לעשות תנועות חדות עם הפנים, לא לפתוח פה גדול מידי). את התוצאה ניתן לראות מיד לאחר הטיפול. 

Copy of מילוי שקעי עיניים.png

מילוי שקעי עיניים

שקעי העיניים נותנים לפנים מראה מאוד עייף ומבוגר. בהזרקת חומצה היאלורונית מסוג מאוד עדין המותאם במיוחד לאזור זה, ניתן למלא תא השקעים שנוצרו מתחת לעיניים. בעזרת קנולה עדינה אנו מזריקים לאזור השקע וממלאים אותו בצורה בטוחה ועדינה.  

התוצאה היא מיידית. זמן הטיפול לכל היותר 10-15 דקות.  

ום כבר לא צריך לרוץ לבצע ניתוח אף, החומצה היאלורונית (בעלת הסמיכות הנכונה) יכולה לעצב את האף מחדש, ליישר בליטות, להרים מעט את האף ולעצבו. 

זהו טיפול קצר מאוד וההחלמה מהירה ביותר. התוצאה נראית לעין מיד בתום הטיפול. 

פיסול-עיצוב אף ללא ניתוח

Copy of מילוי שקעי עיניים (2).png

זהו טיפול חדשני ויוקרתי ביותר הנעשה בהזרקה שטחית של חומצה היאלורונית לשכבה העליונה של העור, אשר אינה נותנת נפח, אלא מטפלת בקמטוטים העדינים של הפנים, הצוואר והדקולטה (אזור החזה העליון).

הזרקת החומר נותנת "בוסט" של אנרגיה לעור הפנים או לצוואר או לדקולטה, ולאחר מספר ימים העור נראה הרבה יותר בריא, יותר מתוח ויותר זוהר. 

הטיפול הינו מומלץ ביותר גם למי שאינו רוצה למלא קמטים ורק לשמור על איכות עור הפנים, הצוואר והדקולטה. את הטיפול כדאי לעשות מדי  6-8 חודשים. 

סקין בוסטר

8.png
6.png

החומצה ההיאלורונית יכולה לתת נפחים  לאזורים בפנים שעם השנים "התרוקנו" ונפלו ולמלא מחדש את שאיבדנו. ידוע שכוח הגרביטציה פועל על כל גופנו, מוחה על פנינו ובעזרת החומצה ההיאלורנית נחזיר את הרקמה למקומה ונחזיר את הנפח למקום החסר. 

הענקת נפחים לפנים נותנת מראה צעיר יותר ורענן. את החומצה ניתן להזריק במחט עדינה או בקנולה.

התוצאות נראות לעין מיד אחרי הטיפול, והטיפול הוא קל כמעט ללא כאב.

הענקת נפחים

Copy of מילוי שקעי עיניים (3).png

טיפול בחומצות המשולבות בוויטמינים לרענון העור ולחיזוקו, אופן הטיפול מתבצע על ידי הזרקה שטחית הנעשית ע"י רופא בלבד. 

מומלץ לעשות את הטיפול 3 פעמים ברציפות, פעם בחצי שנה. הטיפול ישמור על מרקם עור הפנים וגמישותו. 

מזותרפיה

פעם בתקופה של מספר חודשים מומלץ לעשות מעין "ניקוי" השכבה העליונה של עור הפנים.

בקיץ יש פילינגים קלים מאוד, למשל "המילקפיל" לרענון וניקוי העור. ובחורף מומלץ מאוד לעשות פילינג TCA בינוני הגורם לקילוף ותחלופה של עור הפנים. 

הפילינג הוא טיפול העוזר לנו להיפטר משכבות עור מתות וחשיפה של שכבות עור חיוניות ואף להיפטר מכתמים לא רצויים. פילינג הינו טיפול המומלץ לכל הגיליים. 

פילינג קל-בינוני

Copy of מילוי שקעי עיניים (4).png